Құрылымдық бөлім бастығы

Жанат Есқалиқызы Қлышбаева

Әкімші

Қлышбаева Жанат Есқалиқызы «СМУ» КеАҚ-да 2016 жылдан бері жұмыс істейді. Орта арнаулы білімі бар.

Жатақхана әкімшісі операциялық-техникалық бөлімге жатады.

Студенттік кеңеспен бірлесе отырып, университетте тұратындармен тәрбие жұмысын жүргізеді. Студенттердің күнделікті жұмыс тәртібін орындауын қамтамасыз етеді, деканаттар арқылы жатақхананың белгіленген тәртібін бұзушыларға тиісті шаралар қолданады. Тазалаушы, тазалаушы, шкаф, слесарь, электриктердің жұмысын қадағалайды. Бөлмелердегі, дәліздердегі, жалпы пайдаланатын аумақтардағы және аула аумақтарының тазалығын қадағалайды, бұл жұмыс Студенттік кеңеспен бірлесіп жүргізіледі. Үй-жайларды, мүкәммалдарды және жиһаздарды уақтылы күтіп ұстауды ұйымдастырады. Өрт қауіпсіздігі мен қауіпсіздік шараларын қамтамасыз етеді.

Эл. пошта

zhanat.klyshbayeva@nao-mus.kz

Бөлім туралы қысқаша ақпарат

№3 Студенттер үйі 180 орынға есептелген. Жиһазбен және төсек-орынмен жабдықталған кереует типті қонақ бөлмелері 3 адамға арналған. №3 Студенттер үйінің ғимараты 5 қабатты, қонақ бөлмелері 3, 4, 5 қабаттарда орналасқан. 1-қабатта оқу залы, кір жуатын бөлме, фельдшерлік пункт пен душ бөлмесі, тұрмыстық бөлмелер мен жуынатын бөлмелер 3, 4, 5 қабаттарда орналасқан.

Байланыс ақпараты

Мекенжайы