Құрылымдық бөлімшенің басшысы

Мейрамгүл Тұрсынқызы Уалханова

Әкімші

Уалханова Мейрамгүл Тұрсынқызы “СМУ” КеАҚ-да 2021 жылдан бастап жұмыс істейді. Орта-арнайы білімі бар.

Студенттік кеңеспен бірлесіп, тұрғындармен тәрбие жұмысын жүргізеді. Студенттердің күн тәртібін орындауын қамтамасыз етеді, жатақхананың белгіленген ережелерін бұзушыларға деканаттар арқылы тиісті шаралар қабылдайды. Тазалаушылардың, тазалаушылардың, электриктердің және т.б. бөлмелердегі, дәліздердегі, жалпы аумақтардағы және аула аумақтарындағы тазалықты қадағалайды, бұл жұмысты студенттік кеңеспен бірлесіп жүргізеді. Үй-жайларды, мүкәммалды және жиһазды уақтылы Ағымдағы жөндеуді ұйымдастырады. Өрт қауіпсіздігі шараларын және қауіпсіздік техникасын қамтамасыз етеді.

Эл. пошта

meiramgul.ualkhanova@nao-mus.kz

Бөлім туралы қысқаша ақпарат

№2 Студенттер үйі – 5 қабатты, 200 орындық студенттерге арналған, ал 1-қабатта отбасылық дәрігерлерге арналған 6 бөлмеге арналған. Тұрғын үй бөлімдері 2-3-4 адамға арналған.

Әр бөлмеде жиһаз, жуынатын бөлме және сымсыз интернет бар. Төсек жабдықтарымен жабдықталған. Әр қабатта асхана мен оқу залы бар. 1-қабаттағы ғимаратта кір жуатын бөлме, дәрісхана, фельдшерлік пункт, жеке блокта оқшаулау бөлмесі бар.

Байланыс ақпараты

Мекен-жайы