Құрылымдық бөлім бастығы

Карсакова Айнур Тасболатовна
Білімі:
заң магистрі, Қазақ гуманитарлық-заң университетінің заңтану бакалавры.

Біліктілікті арттыру:

• «Теңгерімді көрсеткіштер жүйесін пайдаланумен стратегиялық жоспарлау», Халықаралық Бизнес Академиясы, 2017 ж.
  • «Корпоративті басқару негіздері» IMB компаниясы, 2017 ж – «Компаниядағы кадрларды басқарудың заманауи менеджменті» IMB компаниясы, 2017 ж.
  • «Коммерциялық емес акционерлік қоғамға көшу» ЖШС «Стандарт ЛК», 2018 ж.
  • «Университет қызметкерлерінің KPI жүйесін әзірлеу және енгізу», Баскент университеті, 2019 ж.
  • «Мамандандырылған аккредиттеу аясында жоғары оқу орнының өзін-өзі бағалауы туралы есеп дайындау» НАОКО, 2020 ж.

Қызмет саласы: стратегиялық жоспарлау және сапа менеджменті жүйесі.

Бөлім туралы қысқаша ақпарат

Стратегия және сапа менеджменті жүйесі бөлімі университеттің даму стратегиясы мен жоспарларын әзірлеу және түзету бойынша университеттің құрылымдық бөлімшелерінің қызметін үйлестіруді, олардың орындалуын бақылауды, сондай-ақ үдерістік тәсілге негізделген сапа менеджменті жүйесін басқаруды жалпы үйлестіруді жүзеге асыратын “Семей медицина университеті” КЕАҚ құрылымдық бөлімшесі болып табылады. Стратегиялық даму бөлімі 2017 жылы құрылды. , 2019-2023 жылдарға арналған КЕАҚ  «СМУ» дамыту бағдарламасы, сараланған төлем мотивациялық жүйесі енгізілді.Университеттің стратегиялық әріптестігін сәтті үйлестіру, кафедралар мен ӘБП үшін жұмыс көрсеткіштерін енгізу, институционалдық аккредиттеуден сәтті өту. 2019 жылдан бастап бөлім Стратегия және сапа менеджменті жүйесі бөліміне қайта құрылды, КЕАҚ  «СМУ» сапа жөніндегі нұсқаулық әзірленді, ҚР СТ ИСО 9001-2016 сәйкестігіне инспекциялық аудиттi сәтті өтті.

Қызметкерлер

Нуртолеу Мадина Хамиткызы

Стратегия маманы.

Білімі: 2013-2017 Қарағанды Мемлекеттік Техникалық Университеті мамандығы «Металлургия».

Қызмет саласы: стратегиялық жоспарлау.

Джакубекова Жанар Саятовна

Стратегия және сапа менеджменті жүйесі бөлімінің маманы.

Білімі:
1997-2001. Шәкәрим атындағы Семей мемлекеттік университеті. Мамандығы: стандарттау және сертификаттау. Біліктілігі: инженер-сарапшы.
2004-2006. Магистратура. Шәкәрим атындағы Семей мемлекеттік университеті. Мамандығы: Биотехнология Академиялық дәрежесі: биотехнология магистрі.
Біліктілікті арттыру:
2006. «Қазақстан стандарттау және сертификаттау институты» РМК, «Стандарттау бойынша сарапшы-аудиторларды даярлау» оқу курсы.
2007. «Management System Astana» ЖШС, «Сапа менеджменті жүйесінің сәйкестігін растау үшін сарапшы аудиторларды оқыту» оқу курсы.
2008. «Қазақстан стандарттау және сертификаттау институты» РМК «ИСО 9001 ИСО 14001 OHSAS 18001 SA 8000 менеджмент жүйесін енгізу – отандық өнімнің бәсекеге қабілеттілігін арттыру тәсілі» тақырыбындағы семинар
2008. КИПК және «ЕВРАЗ» ЖШС, «Өнімнің сәйкестігін растау бойынша сарапшы аудиторларды оқыту» оқу курсы.
2011. «Ұлттық аккредиттеу орталығы» ЖШС, «ҚР СТ ИСО / МЭК 65-2001. Сертификаттау органдарына қойылатын жалпы талаптар» тақырыбындағы семинар
2012. «Management System Astana» ЖШС, «Сапа менеджменті жүйесінің ішкі аудитіне мамандар даярлау» оқу курсы.

Қызмет саласы: сапа менеджмент жүйесі.

no-photo-male

Николай Александрович Шумский

Аудармашы

Білімі: аударма ісі бакалавры.

Қызмет саласы: құжаттарды аудару, шетелдік студенттерді тарту бойынша жұмыс, жаңа серіктестермен меморандумдар жасасу, шетелдік әріптестермен қолданыстағы шарттар шеңберінде бірлескен жұмыс мәселелерін пысықтау.

+7 722 252 39 65 (ішкі 1005)

Асаубаева Назира Нұрланқызы

Халықаралық ынтымақтастық бөлімінің маманы

Білімі: екі шет тілі мамандығы бойынша бакалавр

2016-2020 жж. – Семей қ. Шакарім атындағы университеті, «шет тілі: екі шет тілі» мамандығы бойынша бакалавр дипломы;

2018 ж. 1 қыркүйек – 24 желтоқсан Джионгсанг Ұлттық университеті (Корея Республикасы), «ағылшын тілі және әдебиеті» мамандығы (академиялық ұтқырлық бойынша).

Қызмет саласы: меморандумдар мен ынтымақтастық туралы келісімдер тізілімін жүргізу, халықаралық қорлардың, ұйымдар мен бағдарламалардың гранттарға, стипендиялар мен тағылымдамаларға құжаттарды дайындау, ресімдеу және тапсыру бойынша әдістемелік көмек көрсету, Erasmus + бағдарламасының координаторы, бөлімнің аудармаларын орындау.

Байланыс ақпараты

Мекенжайы