«Семей медицина университеті» КеАҚ – дағы 6D110200 – «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша Кырыкбаева Салтанат Саятовнаның философия докторы (PhD) дәрежесін алуға ұсынылған «Совершенствование системы управления рисками в организациях, оказывающих амбулаторно-поликлиническую помощь» тақырыбында диссертациясы қорғалады.

Диссертация «Семей медицина университеті» КеАҚ-ның Қоғамдық денсаулық кафедрасының базасында орындалды.

Қорғау орыс тілінде өтеді.

Рецензенттер:

• Тургамбаева Асия Кайрбаевна – м.ғ.к., қауымдастырылған профессор, «Астана медицина университеті» КеАҚ-ның қоғамдық денсаулық және менеджмент кафедрасының меңгерушісі, Нұр-Сұлтан қаласы, Қазақстан Республикасы.
  • Кумар Айнур Бакдаулеткызы – PhD, С.Ж. Асфендияров атындағы «Қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ – ның Денсаулық сақтау саясаты және менеджменті кафедрасының қауымдастырылған профессоры., Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Ғылыми кеңесшілер:

Семенова Юлия Михайловна – м.ғ.д., профессор, Семей қаласы, Қазақстан Республикасы.

Горемыкина Майя Валентиновна – м.ғ.к., қауымдастырылған профессор, ревматология және жұқпалы емес кафедрасының меңгерушісі, Семей қаласы, Қазақстан Республикасы.

Қорғау 2022 жылғы 26 тамызда сағат 10:00 – де Семей қаласы, Абай көшесі 103, мекен-жайы бойынша орналасқан «Семей медицина университеті» КеАҚ үлкен конференц-залында, 6D110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау мамандығы бойынша Диссертациялық кеңесте өтеді.

Сайт мекен-жайы: www.semeymedicaluniversity.kz

Ғылыми хатшы: Хисметова Зайтуна Абдулкасимовна – медицина ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, қоғамдық денсаулық кафедрасының меңгерушісі.
«Семей медицина университеті» КеАҚ тел: (ұялы.) +77772582681, (жұм.

(7222) 522094, e-mail: zaituna.khismetova@nao-mus.kz

Қосымша:

1 – қосымша – Аннотация

2 – қосымша – Диссертация

3 – қосымша – Ғылыми еңбектер тізімі

4 – қосымша – Ғылыми кеңесшілердің пікірлері.

5 – қосымша – Диссертациялық кеңестің  уақытша мүшелері туралы ақпарат

6 – қосымша – ЖОО-ның этикалық комиссиясының хаттамасынан үзінді