«Семей медицина университеті» КеАҚ – дағы 6D110200 – «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша Хамитов Елдос Акказыевичтің философия докторы (PhD) дәрежесін алуға ұсынылған  «АМСК деңгейінде дәнекер тінінің жүйелі ауруларымен науқастанғандардың диспансеризациясының ұйымдастырушы – әдістемелік аспектілерінің ғылыми негіздемесі» тақырыбында диссертациясы қорғалады.

Диссертация «Семей медицина университеті» КеАҚ Қоғамдық денсаулық кафедрасының базасында орындалды.

Қорғау қазақ тілінде өтеді.

Рецензенттер:

Сагындыкова Зарина Равильевна – PhD., (6D110200 – қоғамдық денсаулық  сақтау), АИТВ – инфекциясы курсы бар эпидемиология кафедрасының доценті, С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық  Медицина университеті, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Карибаева Индира Казбековна – PhD., (6D110200 – қоғамдық денсаулық  сақтау), ғылым және консалтинг департаментінің директоры, “ҚДСЖМ” Қазақстандық Медицина Университеті Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Ғылыми кеңесшілер:

Хисметова Зайтуна Абдулкасимовна – медицина ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, қоғамдық денсаулық кафедрасының меңгерушісі,  КеАҚ «Семей медицина университеті», Семей қ., Қазақстан Республикасы.

Горемыкина Майя Валентиновна – медицина ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, ревматология  және жұқпалы емес аурулар кафедрасының меңгерушісі, «Семей медицина университеті» КеАҚ, Семей қ., Қазақстан Республикасы.

Аркадий Ави-Котляр – PhD, «Каплан» медициналық орталығының маманы, Тель – Авив қ., Израиль.

Қорғау 2021 жылы 2 сәуірде сағат 14:00 – де КеАҚ «Семей медицина университеті» 6D110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау мамандығы бойынша Диссертациялық кеңесінде өтеді. Сайт адресі: www.semeymedicaluniversity.kz

Ғылыми хатшы: Хисметова Зайтуна Абдулкасимовна – медицина ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, қоғамдық денсаулық кафедрасының меңгерушісі.
«Семей медицина университеті» КеАҚ тел: (ұялы.) +77772582681, (жұм.( 7222) 522094, e-mail: zaituna.khismetova@nao-mus.kz

Қосымша:

1 – қосымша – Аннотация

2 – қосымша – Диссертация

3 – қосымша – Ғылыми еңбектер тізімі

4 – қосымша – ғылыми кеңесшілердің пікірлері.

5 – қосымша – З.Р.Сагындыкова рецензиясы

6 – қосымша – И.К. Карибаева рецензиясы