“Семей медицина университеті” КЕАҚ жанындағы диссертациялық кеңесінде 6D110200 –«Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша философия докторы (PhD)дәрежесін алу үшін Уәп Жандос Талғатұлының «Бас миында  ісігі бар науқастарды кешенді оңалтудың медициналық, әлеуметтік және ұйымдастырушылық аспектілері» тақырыбында диссертациясы қорғалады.

Диссертация “Семей медицина университеті” КЕАҚ «Қоғамдық денсаулық және дәлелді медицина ” кафедрасының негізінде орындалған.

Қорғау орыс тілінде өтеді.

Рецензенттер:

Дюсембеков Ермек Каптаевич – медицина ғылымдарының докторы (14.00.33 – Қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау), №4 нейрохирургия және нейрохирургия бөлімінің меңгерушісі, “Қазақ медициналық үздіксіз білім беру университеті» Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Калматаева Жанна Амантайқызы-медицина ғылымдарының докторы (14.00.33 – Қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау), медицина және денсаулық сақтау факультетінің деканы,” Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті”, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Ғылыми кеңесшілер:

Бөлегенов Толқын Алпысбайұлы – медицина ғылымдарының докторы (14.00.33-Қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау), “Семей медицина университеті” КЕАҚ басқарма төрағасының ғылыми-клиникалық жұмыс жөніндегі орынбасары, Семей қ., Қазақстан Республикасы.

Камхен Виталий Брониславович – PhD (6D110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау), “Ғарыш-Экология” ҒЗО РМК медициналық бағдарламалар бөлімінің жетекші ғылыми қызметкері, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Ковальчук Виталий Владимирович-медицина ғылымдарының докторы, профессор, Санкт –Петербург дәрігер-реабилитологтар қоғамының төрағасы, медициналық оңалту орталығының жетекшісі, “Н.А. Семашко атындағы №38 қалалық аурухана” ДСМБМ Саб ОЖЖ зақымданған науқастарды оңалту бөлімінің меңгерушісі. Кембридж университетінің профессоры, жаратылыстану ғылымдарының Еуропалық академиясының профессоры, Ресейдің еңбек сіңірген дәрігері, Санкт –Петербург қ., Ресей Федерациясы.

Қорғау 2019 жылдың 27 тамызында сағат 14.00-де 6D110200 – “Семей медицина университеті” КЕАҚ қоғамдық денсаулық сақтау мамандығы бойынша диссертациялық кеңесте Семей қ., Абай көш. 103, үлкен мәжіліс залында өтеді.

Сайттың мекен жайы:www.semeymedicaluniversity.kz

Ғылыми хатшы: Хисметова Зайтуна Абдулкасимовна:

тел: (сот.) +77772582681, (раб.) 8 (7222) 522094,

e-mail: zaituna.khismietova@mail.ru