Кафедра меңгерушісі

Сыздыкбаев Марат Келисович

м.ғ.д.

Кафедра туралы қысқаша ақпарат

Анестезиология және реаниматология курсын 1971 жылы ассистент Муратов Б.Ш ашты, 1973 жылы госпиталды хирургия кафедрасының құрамында болды,  курс штатында  ассистенттер Муратов Б.Ш. және А.Н. Семаков жұмыс жасады.1975 жылы курс құрамында меңгерушісі А.М. Бессонов пен ассистенттер: м.ғ.к. Тулеутаев Т.Б., Муратов Б.Ш. және А.Н. Семаковпен  жеке жұмыс атқарды. 1980 жылдан курстың меңгерушісі болып конкурс бойынша Т.Б. Тулеутаев  тағайындалды. 1990 жылы  доцент  Тулеутаевтың Т.Б. бастамасымен курс  анестезиология және реаниматология кафедрасы болып қайта құрылды, құрамында  кафедра меңгерушісі Т.Б.Тулеутаев және ассистенттер: Тлеубаев М.Г., Буханченко А.Г., Муратов Б.Ш., Абдрахманова М.Н. болды.

Оқу жүктемесінің өзгеруіне байланысты 1996 жылы курс қайта құрылып Госпиталды хирургия кафедрасының құрамына енді. 2013 жылға дейін курс жеке қызмет  жасады.

2013 жылы анестезиология және реаниматология курсы хирургия бойынша интернатура кафедрасының құрамына енді. 2013-2016 жж. курс меңгерушісі болып доцент м.ғ.к. Кулуспаев Е.С. тағайындалды.

2016-2018жж. курс бойынша жауапты ретінде медицина магистрі, жоғары санатты анестезиолог-реаниматолог Карибаева А.Е тағайындалды. 2018ж.  м.ғ.д.  Сыздыкбаев М.К  басшылығымен курс  анестезиология және реаниматология кафедрасы  болып құрылды.

Кафедраның профессорлық-оқытушылық құрамы

Урузбаева Г.А.

оқу ісі меңгерушісі

Карибаева А.Е.