Құрылымдық бөлім бастығы

Виктория Валерьевна Мальченко

Білімі: жоғары, “Қоғамдық денсаулық сақтау” мамандығы бойынша бакалавр. 2013 жылы “Семей қаласының мемлекеттік медицина университеті” ШЖҚ РМК бітірді. 2013 жылдан 2020 жылға дейін “Семей қаласының медицина университеті” КеАҚ университеттік госпиталінде менеджер дәрігері лауазымында, 2020 жылдан бастап қазіргі уақытқа дейін “Семей медицина университеті” КеАҚ-да жұмыс істеді.

Бөлім бастығының міндеттеріне бөлім қызметкерлерінің еңбек тәртібін бақылау, «СМУ» КеАҚ біріктірілген басқару жүйесінің құжаттарына сәйкес ақпараттың құжатталуын бақылау, қосымша және басқа жұмыстарды ұйымдастыру мен жүргізуді бақылау кіреді. формальды білім беру, шаруашылық және бюджеттік циклдердің күнтізбелік-тақырыптық жоспарын құрастыру, циклдарды өткізу бойынша профессорлық-оқытушылық құрамның оқу құжаттамасының орындалуын және жүргізілуін қадағалайды, кафедра қызметі бойынша жоспарлар мен есептерді, кафедра көрсеткіштерін құрастырады.

viktoriya.malchenko@nao-mus.kz

Бөлім туралы қысқаша ақпарат

Қосымша және бейресми білім беру бөлімі Денсаулық сақтау саласындағы мамандарға қосымша және бейресми білім беруді ұйымдастырумен айналысады, Денсаулық сақтау кадрларының кәсіби білімдерін, дағдылары мен дағдыларын қолдау, кеңейту, тереңдету және жетілдіру, сондай-ақ жаңа (қосымша) құзыреттерді игеру үшін білім беру қажеттіліктерін қанағаттандыру мақсатында.

Қосымша білім беру бағдарламалары мазмұны мен бағытына (мақсатына) қарай мыналарға бөлінеді:

1. бұрын алған кәсіптік білімдерін, іскерліктері мен дағдыларын қолдауға, кеңейтуге, тереңдетуге және жетілдіруге, сондай-ақ негізгі мамандық ішінде жаңа (қосымша) құзыреттерді игеруге бағытталған біліктілікті арттыру бағдарламалары.
  2. негізгі мамандық шеңберінде тар мамандану бойынша қосымша кәсіби білімді, іскерлікті және дағдыларды кеңейтуге, тереңдетуге және қалыптастыруға бағытталған сертификаттау курсы.

Денсаулық сақтау саласындағы мамандарға бейресми білім беру: семинарлар, тренингтер, шеберлік сыныптары, вебинарлар түрінде жүргізіледі.

Оқыту Денсаулық сақтау басқармаларының, медициналық ұйымдардың және жеке тұлғалардың өтінімдері, шарттық циклдар негізінде, сондай-ақ 005 бағдарламасы бойынша мемлекеттік тапсырыс бойынша жүргізіледі.

Медицина қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бұйрықтарға сәйкес жүргізіледі: ҚР ДСМ 2020 жылғы 30 қарашадағы № 218 Бұйрығы; ҚР ДСМ 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 303 бұйрығы; ҚР ДСМ 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 305 бұйрығы.

Қызметкерлер

Нуршат Акановна Шарипова

Маман

Қосымша және бейресми білім беру туралы бұйрықтардың жобаларын дайындайды, тыңдаушыларды оқыту туралы құжаттарды тіркейді, қабылдайды және береді, тыңдаушылар мен медициналық ұйымдардан оқуға қабылдау үшін өтінімдер жинайды, бюджеттік және шаруашылық келісім-шарттық циклдар бойынша күнтізбелік-тақырыптық жоспар жасауға қатысады, тыңдаушылардың құжаттарын ресімдеу және қабылдаумен айналысады, циклдердің басталғаны туралы хабарлайды, тыңдаушыларды жинайды және қабылдайды тыңдаушылар мен медициналық ұйым басшыларының кері байланысын, тыңдаушылардың сабаққа қатысу мониторингін талдайды, негізгі қызмет бойынша ақпаратты электрондық пошта арқылы және қағаз нұсқада таратуды жүргізеді.

Білімі: жоғары, педагогикалық.

nurshat.sharipova@nao-mus.kz

Риналия Болатовна Габитова

Маман

Қосымша және бейресми білім беру туралы бұйрықтардың жобаларын дайындайды, тыңдаушыларды оқыту туралы құжаттарды тіркейді, қабылдайды және береді, тыңдаушылар мен медициналық ұйымдардан өтінімдер жинайды, бюджеттік және шаруашылық келісімшарттық циклдар бойынша күнтізбелік-тақырыптық жоспар жасауға қатысады, тыңдаушылардың құжаттарын ресімдеу және қабылдаумен айналысады, циклдердің басталғаны туралы хабарлайды, тыңдаушылардан кері байланыс жинайды және талдайды. медициналық ұйымның тыңдаушылары мен басшылары медициналық ұйымдармен және тыңдаушылармен цикл өткізу бойынша шарт жасайды, кіріс және шығыс ақпаратты тіркейді, негізгі қызмет бойынша ақпаратты электрондық пошта арқылы және қағаз нұсқада таратуды жүргізеді.

Білімі: жоғары, филология және құқықтану.

rinaliya.gabitova@nao-mus.kz

Байланыс ақпараты

Мекенжайы

071400, Абай облысы, Семей қ., Абай к-сі 103, 307 кабинет