Құрылымдық бөлім бастығы

Эльнара Имдат кзы Эфендиева

Шетелдік білім алушылармен жұмыс жөніндегі мектеп деканы

2013 жылы “Семей медицина университеті” КеАҚ “Жалпы медицина” мамандығы бойынша үздік бітірді. 2017 жылы “Педиатрия” мамандығы бойынша резидентураны бітірді. 2020 жылы докторантурада оқуын аяқтады. Ағылшын тілінде эпидемиология және биостатистика кафедрасының базасында оқытушылық қызметпен айналысты. 2022 жылдың мамыр айынан бастап шетелдік білім алушылармен жұмыс бойынша мектептің жұмысын үйлестіреді.

elnara.efendiyeva@nao-mus.kz

Бөлім туралы қысқаша ақпарат

Шетелдік білім алушылармен жұмыс жөніндегі мектеп дербес құрылымдық бөлімше ретінде 2022 жылдың сәуір айында ұйымдастырылды.

Шетелдік білім алушылардың академиялық және тәрбие жұмысымен айналысады.

Қызметкерлер

Айгерим Еркалиевна Омарова

Декан орынбасары

• емтихан сессиясының өту барысын бақылайды, емтихандардың нәтижелерін талдайды.
  • студенттерге мемлекеттік емтихан тапсыруға мүмкіндік береді.
  • білім алушылардың аралық және қорытынды аттестациясын ұйымдастыруға қатысады.

Омарова Айгерим Еркалиевна 1989 жылы Семей қаласында туды.

2007 жылы Семей мемлекеттік педагогикалық институтының «Шет тілі – екі шет тілі» мамандығына оқуға түсті. 2011 жылы осы институтты үздік бітірді. Еңбек жолын No9 орта мектепте бастады. 2020 жылдың қаңтарынан бастап «Семей медицина университеті» КеАҚ жұмыс істейді.

aigerim.omarova@nao-mus.kz

Гузаль Зуфаровна Бондаренко