Құрылымдық бөлімшенің басшысы

Гульмира Айдаркановна Урузбаева

Білімі:

• Семей мемлекеттік медицина университеті, жалпы медицина факультеті, 2007-2012 жж. үздік диплом.
  • 2012-2013 жж. «хирургия» мамандығы бойынша Семей қаласының Мемлекеттік медицина университетінің БМП және Медициналық орталығында интернатура. Хирург
  • 2014-2017 жж. «Анестезиология және реанимация, оның ішінде балалар» мамандығы бойынша Семей қаласының мемлекеттік медицина университетінің Медициналық орталығында резидентура.

Қызмет саласы:

• қызметкерлерінің қызметін ұйымдастырады және бақылайды;
  • бөлім жұмысын жоспарлайды, бөлім жұмысы бойынша есеп беру материалдарын дайындайды;
  • Мамандандырылған аккредиттеу процесіне дайындалу және жүргізу.
  • Білім беру бағдарламаларын дамыту мониторингі.
  • Білім беру бағдарламаларын іске асыру мониторингі.
  • Студенттердің белгіленген оқыту мақсаттарына қол жеткізуін бағалауға арналған құралдардың сәйкестігін бағалау.

gulmira.uruzbayeva@nao-mus.kz

Бөлімнің қысқаша мазмұны

Медициналық білім сапасын бақылау бөлімі «СМУ» КеАҚ ұйымдастыру құрылымын бекіткеннен кейін 2019 жылдың мамыр айында құрылды. Бөлімнің басты міндеті – білім беру үрдістерін үздіксіз жетілдіру, соның ішінде филиалдарда қадағалау.

Бөлімнің басты міндеті – білім беру үрдістерін үздіксіз жетілдіру, соның ішінде филиалдарда қадағалау. Осыған байланысты бөлімнің негізгі қызметі:

1. Осы бағдарламалардың сапасын арттыру мақсатында білім беру бағдарламаларын кешенді бағалау жүйесін әзірлеу және енгізу.
  2. Мамандандырылған аккредиттеу процесіне дайындалу және жүргізу.
  3. Білім беру бағдарламаларын дамыту мониторингі.
  4. Білім беру бағдарламаларын іске асыру мониторингі.
  5. Студенттердің белгіленген оқыту мақсаттарына қол жеткізуін бағалауға арналған құралдардың сәйкестігін бағалау.
  6. Оқушылардың оқу нәтижесіне жету дәрежесін талдау.

Бөлім өз қызметін мектептермен, департаменттермен, академиялық комитет және оның кіші комитеттермен (білім беру бағдарламалары комитеті, студенттердің жетістіктерін бағалау комитеті), студенттік үкімет кеңесімен.

Қызметкерлер

_MG_2100

Наталья Владимировна Ахметжанова

Әдіскер

Қызмет саласы: Кафедрааралық бақылау жұмысын үйлестіреді, оқыту деңгейлері бойынша бағдарламаларды мамандандырылған бағдарламаларын аккредиттеу рәсімін қамтамасыз ету.

Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университетінің “Қазақ тілі мен әдебиеті” мамандығын бітірді.

natalya.ahmetzhanova@nao-mus.kz

Мәрия Адлетқызы Бекболатова

Әдіскер

Қызмет саласы – Академиялық комитет хатшысы, тестілеу емтихандарын өткізу, білім беру бағдарламаларының рейтингісіне қатысты растайтын құжаттарды дайындау, жұмыс топтарының қызметін және кафедрааралық бақылауды ұйымдастыру және мониторинг.

Білімі: жоғары, медицина ғылымдарының магистрі.

2015-2019 жылдары – “Семей медицина университеті” КеАҚ, Қоғамдық денсаулық сақтау мамандығы бойынша бакалавриат.

2019-2021 жылдары – қоғамдық денсаулық сақтау мамандығы бойынша магистратура, ғылыми-педагогикалық бағыт, “Семей медицина университеті” КеАҚ.

mariya.bekbolatova@nao-mus.kz

Гульназ Курмангазиевна Абдикаримова

Тәжірибе бойынша маман

Қызмет саласы: медициналық білім беру сапасын бақылау бөлімінің практика маманы.

Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университетінің «физика» мамандығын бітірген.

gulnaz.abdikarimova@nao-mus.kz

Байланыс ақпараты